Dyona - dyona.skSpôsob distribúcie

Doporučene - platba prevodom na účet: 4,00 €

Doporučene - platba prevodom na účet ZAHRANIČIE: 10,00 €

Doručenie kuriérom DHL: 5,00 €Ďaľšie informácie

Registrovaný od: 24.01.2012UPOZORNENIE

Veľkosti:
veľ.34:
prsia80; pás62; boky86
veľ.36:
prsia84; pás66;boky 90
veľ.38:
prsia 88; pás70; boky94
veľ.40:
prsia92; pás74; boky98
veľ.42:
prsia96; pás78; boky102

Ako si správne vziať miery nájdeš tu: http://www.dyona.sk/web/ako-si-vziat-miery/
Dyona

Obchodné podmienky Dyona sú rozsiahlejšie práve pre to, lebo šaty Dyona sú vyrábané na mieru, so snahou splniť všetky vaše predstavy o dokonalých šatách.

"Snažíme sa vyhovieť v každučkom smere a splniť všetky priania najlepšie ako vieme." ...Ak si želáte prísť osobne na meranie alebo skúšku - som z Ružomberka, na termíne sa musíme dohodnúť. Ak ste z ďaleka, zvládneme to aj cez internet - bez problémov :D


MODEL DYONA, KTORÝ TI UŠIJEME NA MIERU
1. ŠATY ŠIJEME NA FIGURÍNE, KTORÚ SI NASTAVÍME PODĽA MIER, KTORÉ POŠLEŠ. Pri meraní postupuj podľa môjho návodu, ako si správne vziať miery http://www.dyona.sk/web/ako-si-vziat-miery/

Čiže čím presnejšie sa pomeriaš, tým šaty budú lepšie sedieť.

*TIP: ak si si nie istá meraním, odmeria ťa aj krajčírka v meste. Meraj sa cez podprsenku, meter nesťahuj ani neuvoľňuj. Ak máš nesúmernú postavu, vždy upozorni (npr. širšie ramená, dlhší chrbát, širšie boky ... a podobne). Ja ťa nevidím :)

2. Model Dyona si môžeš objednať aj podľa tabuľkových mier, ktoré vidíš pri každom modely. Premeraj sa prosím, či miery k veľkosti ti naozaj sedia. Každá dodatočná úprava sa dopláca, takže je lepšie sa premerať :). Odmeraj si dĺžku modelu, poprípade dĺžku rukáva.

Úprava šiat, ktoré ti ušijeme na mieru (viac úprava šiat/reklamácia):

3. Ak sa stane, že model predsa niekde nesadne šaty ochotne doupravujeme. Pri úprave treba ústretovo komunikovať. Šaty sa snažíme upraviť do 14 dní odo dňa doručenia šiat. Na dátume sa treba dopredu dohodnúť. Cenu úpravy dopredu napíšem.

4. Všetky šaty sú ušité tak, aby ich v prípade potreby bolo ľahké upraviť-zúžiť alebo rozšíriť (max. + - 2 cm, závisí to od modelu). Pri úprave treba spolupracovať a komunikovať, aby šatočky po úprave skvele sedeli. Presne ti poviem čo treba urobiť, pri zložitejšej úprave telefonicky. Cena úpravy závisí od náročnosti a aj od upravovaného materiálu.

5. Dĺžka modelu. Ak si si nie istá dĺžkou šiat, vždy odporúčam dlhšie - skráti vám ich krajčírka v meste. Ak sú vám šaty krátke, nie je to moja chyba- ja vás nevidím, neviem odhadnúť dĺžku modelu.

6. Náročné úpravy, kde chcete niečo zmeniť strihovo sú cenovo drahšie aj časovo zdĺhavejšie, nakoľko uprednostňujem objednávky, ktoré musím ušiť. Preto rada poradím pri výbere strihu :), stačí poslať fotku.

Pozn.: drobné úpravy samozrejme urobíme ochotne zadarmo :).

***Šaty, ktoré šijeme na mieru nie je možné predať, lebo sú robené na tvoje špecifické miery.***

6. Šaty na úpravu posielaj prosím doporučene 1. triedou ako list alebo balík na POŠTU (nie na adresu). Adresa: Riadok 1963/11, 034 01 Ružomberok, Tel. číslo 0911608178. Ja si šaty vyzdvihnem na pošte. Ďakuujem

ŠATY DYONA, KTORÉ TI UŠIJEME PODĽA NÁVRHU
1. Keď šijeme šaty podľa obrázka alebo návrhu, tak si prosím uvedom, že robíme vlastný strih a šaty šijeme z nášho materiálu. My vidíme obrázok ako náčrt tvojej predstavy ale nerobíme jeho kópiu!. Pri takýchto šatočkách ide o tvorivý proces, preto potrebujeme vedieť čím najviac tvojich prianí a predstáv k šatočkám. Šaty sa šijú ručne v slovenskej dielni z kvalitných materiálov. Vždy ti pošlem fotku látky z ktorej budeme šiť šaty a ktorú použijeme na šaty až po tvojom odsúhlasení.

Pozri si naše hodnotenia na sashe.sk :) http://www.sashe.sk/Dyona?new&ranking a na Dyona.sk V ŠATÁCH DYONA

Báť sa nemusíš.

!!! Jediný ORIGINÁLNY kus DYONA : Ak chcete aby model, ktorý spolu navrhneme a vytvoríme na želanie bol jediný kus na svete - teda len váš originál Dyona, ktorý nebude ďalej ponúkaný v našej ponuke šiat Dyona - informujte ma pri objednávke šiat podľa vášho návrhu hneď pri objednávke !!! 

2. ŠATY ŠIJEME NA FIGURÍNE, KTORÚ SI NASTAVÍME PODĽA MIER, KTORÉ POŠLEŠ. Čiže čím presnejšie sa pomeriaš, tým šaty budú lepšie sedieť. Pri meraní postupuj podľa môjho návodu, ako si správne vziať miery http://www.sashe.sk/Dyona?new&text=ako-si-spravne-vziat-miery . *TIP: ak si si nie istá meraním, odmeria ťa aj krajčírka v meste. Meraj sa cez podprsenku, meter nesťahuj ani neuvoľňuj. Ak máš nesúmernú postavu, vždy upozorni (npr. širšie ramená, dlhší chrbát, širšie boky ... a podobne). Uvedom si, že ja ťa nevidím, vychádzam len z informácii a čísel, ktoré minapíšeš.

SKÚŠKA ŠIAT
Ak si želáš prísť na meranie ku mne alebo chceš aspoň jednu skúšku šiat, treba sa dopredu dohodnúť. Je možnosť dohodnúť sa aj na víkende. Jeden víkend do mesiaca si vyčleňujem na skúšku od rána až do noci ak je treba :))) Som z Ružomberka.

MODELY DYONA, KTORÉ MÁME SKLADOM
1. Ak si si objednala šaty zo skladu a chceš ich vrátiť tak max. do 2 pracovných dní od dátumu doručenia šiat. Je to opatrenie, pred použitím šiat a poslaním naspäť (bohužial, aj také veci sa stávajú). Prosím, upozorni ma správou o vrátení a napíš mi číslo účtu, kde mám poslať peniažky. Peniažky ti vrátim bez poštovného a balného, ktoré som zaplatila.

2. Šaty musia prísť nepoškodené. Prosím uvedom si, že šatočky sú originálne kúsky z drahých materiálov. Ak prídu šaty poškodené, pošlem ti fotku. Ak bude poškodenie opraviteľné - vrátim ti 50% zo sumy šiat. Ak bude poškodenie neopraviteľné, šaty ti pošlem naspäť so zamietnutím reklamácie.

***Šaty skladom sa dajú vrátiť do 2 pracovných dní od dátumu doručenia šiat bez uvedenia dôvodu.***

ÚPRAVA ŠIAT/ REKLAMÁCIA:
1. Zúženie/rozšírenie. Všetky šaty sú ušité tak, aby ich v prípade potreby bolo ľahké upraviť. Ochotne ich upravíme. Šaty sa dajú upraviť max. +-3 cm (závisí to aj od modelu). Preto ak chudneš alebo ak si tehotná, treba na to upozorniť- "šaty sú šité na mieru" za takúto úpravu sa dopláca.

2. Ak ti daný strih nesadne nie je dôvod na reklamáciu. Ty musíš vedieť či ti daný strih šiat sadne alebo nie. Ja rada poradím, stačí poslať fotku postavy, alebo zájsť do svadobného salónu a nejaké strihy si poskúšať.

3. FARBA. Prosím ber v úvahu, že každý monitor či fotoaparát farbu nezobrazuje 100% zhodnú. Farby fotím pri bielom papieri- aby boli čím najmenej skreslené. Preto pri objednávke šiat cez internet treba brať v úvahu možnú farebnú odchýlku v odtieni.
TIP: pri objednávke šiat cez internet si vyber farbu šiat o ktorej vieš, že ti pristane :)

5. Ak si sa zle zmerala/nedodržala postup, ktorý mám uvedený AKO SA SPRÁVNE ZMERAŤ alebo chceš úpravu strihu šiat, ktorý si si sama vybrala tak si vyhradzujem právo účtovať poplatok za materiál a prácu na vyše. Šaty ti naspäť pošlem na dobierku v cene tejto úpravy +poštovné a balné.

6. Ak si si nie istá materiálom z ktorého je zhotovený model, opýtaj sa predtým ako si objednáš. Dôvod, že "ja som si predstavovala, že to je iný materiál- iný druh látky" nie je dôvod na reklamáciu. Som ochotná poslať detalnejšie fotky materiálu, vysvetliť, opísať látku :). Poprípade zmeniť materiál na základe tvojich požiadaviek. Všetky látky a materiály ktoré používam sú najkvalitnejšie na trhu.

7. UPOZORNENIA:

Šaty si nezapínajte sama. Žiaden skrytý zips na spoločenských šatách nie je robený na "trhanie" a "drmanie".
Šaty v kombinácii s bielou prať v prípravku proti zafarbeniu. Každá látka (aj drahá:) môže pustiť farbu.
Šaty s hrubou len obstrihnutou a ručne tvarovanou krajkou môžu pustiť "nitku". Stačí odstrihnúť.

8. ÚDRŽBA a PRANIE viac: http://www.sashe.sk/Dyona?new&text=udrzba-a-osetrenie-modelov-dyona

FAKTÚRA

A milé zákazníčky, ak niektorá chce poslať faktúru do balíčka prosím napíšte mi to. Faktúru máte pri objednávke, stačí vytlačiť.

ZMENA V CENE ŠIAT

Cena šiat sa mi pri niektorých modeloch môže zmeniť- vzhľadom k tomu, že šaty sa vyrábajú na mieru a krajky/materiál majú rôzne ceny od rôznych dodávateľov. Vždy sa snažím získať materiál v najlepšej cene.

DÁTUM DODANIA

1.Prosím napíšte mi správu pred objednaním s dátumom, kedy šatočky chcete mať doma. Napíšem, či to stíham :).
Pod každými šatami mám uvedenú lehotu dodania, ktorá je orientačná, nie záväzná.
Na inom dátume dodania sa treba dopredu dohodnúť ešte pred objednaním a zaplatením.

2.Ak sa mi pripíšu peniaze na účet ale ešte sa správami rieši zmena strihu, zmena farby a iné úpravy tak sa čas dodania posúva o čas, ktorý venujeme tomuto "dohadovaniu"!!! Ak som kúpila materiál a nestíham ušiť šaty z týchto dôvodov v dohodnutý termín nie je možné vrátiť peniaze a zrušiť objednávku.

3. Ak si objednáš vecičku, ale nezaplatíš v dohodnutom termíne alebo sa menia počas dohodnutej doby podmienky šitia alebo podmienky dodania, tak sa mi doba zhotovenia predĺži - zmení. Uvedom si, že ja mám viacero objednávok, ktoré uprednostním v tomto prípade pred tou tvojou objednávkou. Musím z niečoho žiť :)))

4. Ak nezaplatíš objednávku na čas, môže sa stať, že sa materiál skladom minie na inú objednávku, ktorá bola objednaná a zaplatená na čas- pred tebou. V tomto prípade buď zmeníme farbu, predĺži sa doba zhotovenia objednávky alebo si vyhradzujem právo na zrušenie objednávky.

5. Mojou povinnosťou nie je prijať každú objednávku.
-Buď z dôvodu časovej tiesne, množstva objednávok, chýbajúcej látky (navrhnem inú alternatívu), dovolenky, choroby..... a podobne.
-Záleží mi na osobnom prístupe ku každej zákazníčke- preto si musíme sedieť ako osôbky aj v komunikácii cez riadky :).
-Šaty vyrábame na mieru, preto sa môže stať hocičo aj nepredpokladané - prosím milé zákazníčky, berte to v úvahu. Veľmi ďakujem aj za vašu ústretovosť voči Dyona.

POZN.: fotky počas šitia šiat neposielam, nedá sa stihnúť všetko . Jedine v prípade, že je niečo nejasné a "dotvoríme" to v procese tvorby. Aj ja som len človek :)
POZN.: DRUŽIČKY objednávajte si šaty v jednej objednávke, alebo ma upozornite. Každý dodávateľ má trošku iný odtieň saténov a šifónov. Tiež môže byť obmedzené množstvo materiálu pri väčšom počte šiat. Všetko musíme dopredu dohodnúť.

***PRI OBJEDNANÍ MOJEJ VECIČKY SÚHLASÍŠ S MOJIMI OBCHODNÝMI PODMIENKAMI, PRETO SI ICH PROSÍM POZORNE PREČÍTAJ ***

BUDEM RADA AK BUDEŠ AJ TY PATRIŤ MEDZI SPOKOJNÉ ZÁKAZNÍČKY DYONA