bevisible wear - dyona.skSpôsob distribúcie

Doporučene - platba prevodom na účet: 2,00 €

Na dobierku - platba pri prebratí zásielky: 2,50 €

Doporučene - platba prevodom na účet ZAHRANIČIE: 5,50 €Ďaľšie informácie

Blog: www.facebook.com/wearbevisible

Registrovaný od: 06.03.2012

bevisible wear

Vitajte v našom obchode!


Snažíme sa navrhovať a vyrábať pohodlné a praktické oblečenie, ktoré sa prispôsobí každému,nezáleží na veľkosti ani veku.Dúfam že pri nosení nášho oblečenia sa budete cítiť tak dobre, ako sa my citíme pri jeho navrhovaní :)


Materiály, ktoré používame sú príjemné, elastické a mäkké. Pri ich výbere dbáme predovšetkým na kvalitu a snažíme sa nezabúdať ani na životné prostredie. Veci sú vyrobené prevažne z bavlny a viskózy s pridanou lycrou, zo 100 % bavlny a z vlny s kašmírom.


Veľkosti a farby kombinujeme ľubovoľne, môžete si vybrať farbu, veľkosť aj materiál. Všetky veci Vám skrátime, predĺžime, rozšírime alebo zúžime aj priamo na mieru. Keby ste mali iné požiadavky, kludne napíšte :)


Doručenie vecí má na starosti pošta, prípadne kuriér. Väčšinu vecí vyrábame na objednávku a sú odoslané do dvoch týždňov. Keby ste ich z nejakého dôvodu potrebovali oveľa rýchlejšie kludne mi napíšte a dohodneme sa čo sa dá robiť.


Ak Vám oblečenie nesadne tak ako ste si predstavovali /veľkosť, farba alebo strih/, môžete ho bez problémov do siedmych dní vrátiť poprípade vymeniť za inú farbu, veľkosť, typ. Vrátený tovar by mal byť nenosený.


Špeciálne priania kľudne posielajte do pošty. Spravíme všetko preto, aby sa splnili :)
Všetkým ďakujeme za návštevu!

Hodnotenia predajcu od kupujúcich
prev
next