Visual & Emotional Harmony Podpor svoje pôsobenie vo svete a cíť sa v ňom viac harmonicky.

Revitalize and amplify your personal energy. @AuraGlowBooster (Instagram)

Na módu sa pozerám ako na nástroj na vyjadrenie a posilnenie vnútorných cieľov. Keď tieto ciele prenesieme zo svojho vnútra na povrch a prepojíme Emocionálnu & Vizuálnu stránku do jedného celku, ovplyvníme kvalitu nášho života a podporíme smer, ktorým sa uberáme.

Nájdenie vlastnej energie je neoddeliteľnou súčasťou cesty hľadania zmyslu života.

Nie je možné oddeliť naše životné dielo a najvnútornejšie túžby od osobnej energie, ktorou pôsobíme na okolie. Môžeme ich len spojiť a vedomým zámerom podporiť osobný rast nachádzaním vlastnej Emocionálnej & Vizuálnej harmónie pre život, na ktorý sme boli zrodení.

Osobná energia je natoľko jedinečná, že ju nemožno prežívať prostredníctvom odpozorovania alebo napodobňovania niečoho či niekoho z vonkajšieho sveta. Minimalistický prístup k obliekaniu cez kapsulový šatník môže úplne narušiť tvoju osobnú energiu, ak máš jemné symetrické črty a si nositeľkou emocionálnej citlivosti. Tvojím poslaním je prinášať do sveta pozitívne a úprimné sebavyjadrovanie. Tvoja Vizuálna & Emocionálna harmónia má prebúdzať radosť a inšpiráciu u ostatných.

Romantic štýl obliekania

Ale ak máš jemné elegantné črty tváre s pokojným výrazom „Aristogratické črty“ a si osobnostne zameraná na dosahovanie cieľov, tak pastelové farby a jemné ženské volániky sa budú zdať príliš slabé v porovnaní s tvojou silnou a sofistikovanou osobnosťou. Takto zanecháš neharmonický dojem, ktorý bude nezodpovedať tvojej zrelosti a dôveryhodnosti. A práve tieto podnety formujú našu kariéru i naše vzťahy k okoliu.

Osobný štýl obliekania

Koncept Personal Style Visual & Emotional Harmony som postavila na myšlienke, že náš osobný štýl obliekania v súlade s našimi životnými cielmi, našimi túžbami, vnútornými zámermi podporí naše pôsobenie vo svete a potrebu cítiť sa v ňom harmonicky.

Prečo je dôležité spájať fyzický vzhľad, osobnosť a osobný štýl v oblečení?

Autenticita: Oblečenie, ktoré reflektuje našu osobnosť, nám umožňuje vyjadrovať sa autenticky a eliminuje pochybnosti o našich úmysloch.

Sebavedomie: Výber oblečenia, ktorý harmonizuje s našou osobnosťou, posilňuje náš prejav a zvyšuje náš vplyv na okolie. Tento súlad podporuje autentickosť a jasnosť našich úmyslov, čím budujeme dôveru a zanechávame pozitívny dojem.

Vhodnosť: V rámci podujatia volíme dizajn, ktorý nielen zodpovedá nášmu fyzickému vzhľadu, ale tiež odráža náš osobný štýl.

Pohodlie je kľúčom: Aj ten najkrajší outfit a kapsulový šatník stratia svoj význam, ak sa v nich necítime pohodlne.

Tým najťažším ale nakoniec tým najjednoduchším je byť sám sebou.