Ako šijeme Dyona

Každý model Dyona je šitý na nastaviteľnej krajčírskej figuríne, ktorú si nastavíme presne podľa tvojich mier. Pred objednávkou šiat je treba vždy najprv vyplniť kontaktný formulár. Miery na tvoj model šiat:

  • Ak si z ďaleka a teda sa meriaš sama, tak nám ich napíšeš podľa nášho návodu Ako si správne vziať miery. Pošleš nám fotky ako si merala chrbát (s uviazanou šnúrkou) a šírku ramien. Tieto údaje ti podľa fotky skontrolujem. V šatách je aj rezerva (záleží od modelu) ale cca 6 cm, čiže v prípade potreby si ich vieš dať upraviť u krajčírky v tvojom meste. (Šaty sú šité tak, aby ich bolo jednoduché prispôsobiť, najčastejšie pri zipse).
  • Ak nemáš skúsenosti s meraním, alebo nie si si istá, odporúčam ti aby si sa nechala pomerať u krajčírky v tvojom meste. Ukáž jej vytlačený návod :). Doma si znova uviažeš šnúrku v páse a odmeriaš si chrbát do pása. Pošleš mi fotku, tento údaj ti skontrolujem.
  • Ak chceš, tak si príď vyskúšať šaty pred dokončením ku mne do Ateliéru. Treba ma informovať pri objednávke, pretože si musím šaty pripraviť do skúšky.
  • Ak chceš prísť aj na meranie ku mne do Ružomberka, tak sa musíme dopredu dohodnúť na termíne merania a šitia šiat.  Treba vyplniť kontaktný formulár. Na základe neho sa dohodneme.
  • Ak si väčšie číslo, tak ti určite odporúčam skúšku šiat u mňa v Ateliéri, kde sa prispôsobia šaty presne na krivky tvojej postavy.
  • Ak máš nesúmernú postavu, tak ti odporúčam meranie a skúšku šiat u mňa v Ateliéri. Poprípade ma dopredu upozorni, veľa vecí sa dá zvládnuj aj cez zaslané fotky :).

Nemusíš sa báť, pozri si naše recenzie.

Teším sa na našu spoluprácu.