Svadobné šaty podľa návrhu

Dyona/Dyonadresses sú ručne šité svadobné šaty na mieru, ktoré plnia priania neviest od roku 2011. Inšpiruj sa našou galériou neviest alebo instagramom.

Svadobné šaty Dyona

Za plnením snov Dyona neviest stojí osobný prístup ku každej jednej neveste, pretože každá sme úplne iná. Preto sú šaty Dyona rozdelené do štýlov . Tieto štýly ti pomôžu sa rýchlejšie zoorientovať v tom, čo je pre teba to pravé „Popoluškovské“ a sú plné dokonalých šiat, ktoré ti vieme prispôsobiť podľa tvojich špecifických požiadaviek na materiál, krajku a strihovo na typ tvojej postavy.

Svadobné šaty Dyona na želanie, podľa poslaných obrázkov

Ak si nenašla tie pravé svadobné šaty pre teba medzi Dyona svadobnými šatami, skopíruj do emailu info@dyona.sk a vyplň kontaktný formulár na pravo ⇒.  Formulár ti pomôže usporiadať si tvoje myšlienky a želania o tvojich šatách a ja budem mať predbežnú predstavu o tebe a tvojich požiadavkách. Onedlho ťa budem kontaktovať a pustíme sa do tvorby tvojich ideálnych šiat.

Prosím, predbežne vyplň čím najviac informácií k tvojím vysnívaným svadobným šatám. Následne ťa budem kontaktovať správou a všetko spolu detailne dohodneme. Pošlem ti ponuku materiálov a krajok a potom ti nakreslím návrh šiat a môžeme si aj zavolať.

Ak si z ďaleka, báť sa nemusíš, všetko spolu zvládneme aj cez internet, bez osobného stretnutia.  Následne ťa budem kontaktovať a už spolu všetko detailne dohodneme cez správy a môžeme si aj zavolať. Pošlem ti fotky materiálov a dostaneš nakreslený návrh modelu. Dyona zákazníčky, ktorým sme šili šaty bez osobného stretnutia aj s recenziami nájdeš v našej prekrásnej fotogalérii. Stačí sa správne pomerať.

Budem rada, ak prídeš na  osobné stretnutie a osobné meranie. Všetky stretnutia spolu detailne naplánujeme, tak aby ti to časovo vyhovovalo a nemusela si  brať dovolenku v práci.

Showroom Ružomberok:

Námestie Andreja Hlinku 71 – (google maps), sivočervená budova. Vedľa veľkej Veterinárnej kliniky. Parkovať sa dá pred budovou.

Termín si treba dopredu rezervovať emailom.    Základné informácie

    Ak si z ďaleka, báť sa nemusíš, všetko spolu zvládneme aj cez internet.
    Dyona zákazníčky aj s recenziami nájdeš v našej prekrásnej fotogalérii. Stačí sa správne pomerať.

    Ak ti formulár neodošle, prosím pošli mi informácie priamo na email info@dyona.sk