Svadobné šaty podľa návrhu

Dyona/Dyonadresses sú ručne šité svadobné šaty na mieru, ktoré plnia priania neviest od roku 2011. Inšpiruj sa našou galériou neviest alebo instagramom.

Svadobné šaty Dyona

Za plnením snov Dyona neviest stojí osobný prístup ku každej jednej neveste, pretože každá sme úplne iná. Preto sú šaty Dyona rozdelené do štýlov v ktorom sa nájde divoká nespútaná duša, romantička milujúca kvety, luxusná kráľovná, veselá princezná, charizmatická čarodejnica, tancujúca víla, statočná hrdinka, zasnená dievčina… Tieto štýly ti pomôžu sa rýchlejšie zoorientovať v tom, čo je pre teba to pravé „Popoluškovské“ a sú plné dokonalých šiat, ktoré ti vieme prispôsobiť podľa tvojich špecifických požiadaviek na materiál, krajku a strihovo na typ tvojej postavy.

Svadobné šaty Dyona na želanie, podľa poslaných obrázkov

Ak si nenašla tie pravé svadobné šaty pre teba medzi Dyona svadobnými šatami, využi prosím pre prvý kontakt formulár, ktorý ti pomôže usporiadať si tvoje myšlienky a želania o šatách a ja budem mať predbežnú predstavu o tebe a tvojich požiadavkách. Onedlho ťa budem kontaktovať a pustíme sa do tvorby najkrajších šiat.

Prosím, predbežne vyplň čím najviac informácií k tvojím vysnívaným svadobným šatám. Následne ťa budem kontaktovať správou a všetko spolu detailne dohodneme. Pošlem ti ponuku materiálov a krajok a potom ti nakreslím návrh šiat.     Základné informácie

    Ak si z ďaleka, báť sa nemusíš, všetko spolu zvládneme aj cez internet.
    Dyona zákazníčky aj s recenziami nájdeš v našej prekrásnej fotogalérii. Stačí sa správne pomerať.

    Ak ti formulár neodošle, prosím pošli mi informácie priamo na email info@dyona.sk